Menu

koçluk eğitimleri

Sizi aramamızı ister misiniz? Evet lütfen

 

Merkez Ofis'e Ulaşım:

Metro ile Ulaşım

taksim metroMetro ile ofisimize ulaşım oldukça kolaydır. Taksim metro istasyonunun "Gezi Parkı" çıkışından çıktıktan sonra divan oteli Oteli'ne (Şişli Yönü) doğru yürümeniz gerekmektedir. Divan otelinden sonra sırasıyla sağ tarafınızda önce starbucks Starbucks Cafe, sonra roberts Robert's Cafe ve garantiGaranti Bankası'nı göreceksiniz. Ancak henüz varmadınız, yürümeye devam ederseniz yine sağ tarafınızda önce Pegasus Evi'ni sonra hilton Oteli girişini görürsünüz. Sağ tarafınızda kalan (altında BUY PASS Cafe olan) binanın Kervansaray Restoranı olan tarafı bizim binamızın A bloğudur. Ancak sizin üç beş adımınız daha kaldı. Yanızda ki binayı da geçerek Radyoevi'nden önceki girişten yani B Blok'tan binaya girmeniz gerekmektedir. 

kedi Kapı girişinde apartman görevlisi kedimiz boynunda yeşil tasmasıyla sizi karşılayacaktır. Kedimizle fazla vakit harcamazsanız çok az  kaldı. Yapmanız gereken, asansörde 5.katın butonuna basmak. Beyaz merdivenleri kullanarak bir kat daha yukarı çıkıp kırmızı VIP    halılarımıza ulaşıyorsunuz. Sağda gördüğünüz en uzak ama samimiyette en yakın kapı bizim kapımız.

 

 Araç ile Ulaşım

araçla ulaşımOfisimize araçla ulaşmak isterseniz Ceylan Inter Continental otelinin önünden Şişli yönüne dönerseniz ve yukarıdaki tarifin aynısını uygularsanız başarıyla ofisimize ulaşırsınız. Otopark bulmak için divan oteli Oteli'ni ya da  hilton Oteli'ni kullanabilirsiniz. 

Yine de ofisimize ulaşmakta zorlanırsanız hafta içi saat 10.00 - 18.00 saatleri arasında bizi 0 212 939  76 52 nolu telefondan, hafta sonu ise 0 532 135 25 64 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.  

 

Hafta İçi Çalışma Saatleri

çalışma saatleri Öğleden Önce 10.00 - 13.00 , Öğleden Sonra 14.00 - 18.00

koçluk türleri