Menu

NLP Practitioner Eğitimi

NLP Eğitimi

Yaşamdan arzu ettiklerini alabilenler, her şeyden önce kendilerini bilenlerdir. "Kendini bilmek", ne istediğini ve ne istemediğini bilmekten çok daha derin bir meseledir.

Basit bir ürün aldığımızda bile yanında bir kullanma kılavuzu buluruz ve el yordamı yerine bu kılavuzu adım adım okuyarak ürünü tam performansıyla kullanabiliriz. Her bir ürünün de kılavuzu eşsizdir çünkü genel bilgi vermek yerine, söz konusu ürünün kendine has özelliklerini ve donanımını anlatır.

Beynimiz de, doğarken bize verilmiş eşsiz bir armağandır. Bir ürün ile ortak özelliği ise, bugüne kadar hiç farkına varmamış bile olsak, beynin de bir kullanma kılavuzu olduğu gerçeğidir.

Bu kılavuzun varlığı, yıllar önce tesadüf denilecek biçimde fark edilmiş; her potansiyel gibi üzerinde çalışılarak bugün geldiği noktada çok daha hassas ve ince detayları da içine alır biçime gelmiştir. Bu kılavuz, hala da, okuyan kişinin sınırsız olma kabiliyeti kadar sınırsızlık barındırmaktadır.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen

İlginçtir, bu dünyadaki varlığımız süresince çok azımız kendi eşsiz kullanma kılavuzumuz olduğunu fark eder ve bu kılavuzun hem gizemli hem eğlenceli sayfalarına kendimizi bırakırız.

Bir çoğumuzun ise, ne yazık ki, kendimiz ile ilgili böyle bir kılavuz olabileceğinden, kendimizi tam performans kullanabileceğimizden haberi olmaz ve yaşamlarımızı mümkün olabileceğinden çok daha eksik ve yetersiz tatmin ile yaşar, gideriz.

Belki siz de, bu yazıdan önce böyle bir kılavuzun varlığından haberi olmayan biriydiniz. İyi haber, artık biliyorsunuz, “Beynin Kullanma Kılavuzu” var. Daha da güzeli, sizin beyninizin, size özel, eşsiz bir çalışma sistemi, yani bu kılavuzun size has olanı var ve sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor.

Eşi benzeri olmayan kılavuzunuza ulaşmak için ilk adım, meraklı olmanız. Merak, kendini “Neden?” ve “Nasıl?” soruları ile belli eder. “Neden eşime öfkeleniyorum?”, “Neden kendimi ifade ederken sesim titriyor?”, “Neden mutlu olmakta zorlanıyorum?” ardından gelen “Nasıl daha huzurlu olabilirim?”, “Kendimi nasıl daha iyi ifade edebilirim?”, “Nasıl bir yol izlersem tatmin edici sonuçlar alabilirim?” gibi.

Bu merak, size kılavuzunuzun ilk sayfasını açtıracak.

İnanması güç bir dünyaya, bugüne kadar hiç tanışmamış olduğunuz bir size, “kendiniz”e adım atacaksınız.

İstersen hemen başvuru yapabilirsin! Evet Lütfen

İşte ondan sonrası, müthiş ve sonu olmayan bir macera.

Elbette sizi uyarmalıyım, bu macera, size aynı zamanda bir de sorumluluk getirecek. Eskisi gibi, “O bana bunu söyledi, canımı çok sıktı”, “Memleketin bu hali kafamı karıştırıyor, uykusuz kalıyorum”, “Bence ben bu konuda yetenekli değilim, yapamam”, “Çok isterdim ama para nerdeee?” ve benzeri söylemlerinizin tamamı çöpe gidecek.

Belki bugüne kadar bunlar ile yaşıyordunuz, belki de içten içe bir kısmıyla besleniyordunuz, kim bilir!

Şimdi, eğer sorumluluk almaya hazırsanız, başka bir dünya da size hazır. Hem de doğduğunuzdan beri bu anı bekliyor ve sizin için biriktirdiği bir dolu şey var.

Kendinizi kullanma kılavuzunuzun sayfalarını aralamak ve orada kendinizin tam doyumlu haliyle tanışmak ister misiniz? Böyle bir arzunuz, cesaretiniz, hevesiniz var mı?

Biz aşağıdaki tarihlerde gerçekleştireceğimiz NLP eğitimimizde bulmaca çözer gibi kendimizi çözüyor olacağız. Şifrelerinizi kırmak ve o şifreler ile bugüne kadar giremediğiniz kapılardan girmek isterseniz, sizi de bekleriz.

NLP ile, kendimizi, alışkanlıklarımızı ve inançlarımızı deşifre etmeyi,

NLP ile, yaşamlarımıza ve hedeflerimize uymayan alışkanlıklarımızı bırakmayı, NLP ile, yaşamlarımıza ve hedeflerimize uyan kalıcı alışkanlıklar oluşturmayı,

NLP ile, kendimizi okumayı ve anlamayı,

NLP ile, hedeflerimize ulaşmak için sahip olduğumuz kaynakları keşfetmeyi,

NLP ile, kaynaklarımızı kullanmanın en verimli yollarını bulmayı,

NLP ile, bizi ileri götürecek inançlar edinmeyi,

NLP ile, bugüne kadar kendimize ve dünyaya dair bilmediğimiz bir çok şeyi keşfediyoruz.

Ve NLP’den sonra yaşamımız, bir daha hiç eskisi gibi olmuyor, olamıyor.

NLP, ülkemizde 2000’li yıllarda son derece popüler oldu. İçeriği, öğrenen kişinin kendine ve dünyaya bakış açısını bir ömür değiştirebilecek güçte olmasına rağmen, ne yazık ki, popülaritesi nedeniyle dönemsel kazanımlar uğruna kısa sürede tüketildi. Bugün, bu nedenle eski popülaritesi devam etmiyor olmasına rağmen, konu ile yolları kesişmiş kişilerce değeri bilinmekte ve eğitimler ile öğrenilmekte; uygulamalar ile yaşamları değiştirmektedir.

NLP, bilinçaltına hitap eder ancak sınıftaki eğitimde bilincimiz ile dinler ve anlamaya, öğrenmeye çalışırız. Başka bir ifadeyle, bilinçli zihin için bilinçaltına hitap eden NLP, son derece soyut kalır. Son derece güzel Fransızca konuştuğunuzu düşünün. Sınıfa Fransızca sanat eğitim almaya geliyorsunuz ancak 8 gün boyunca bir bakıyorsunuz, eğitim Japonca veriliyor ve tek kelime anlayamadığınız gibi neden anlayamadığınızı da çözemiyorsunuz!

Bugün hala piyasada onlarca NLP eğitimi veren kurum var. Sola Unitas Akademi’deki eğitimin piyasadaki tüm NLP eğitimlerinden farkı ve son derece başarılı olma nedeni, çok soyut olan kavramların ve içeriğin ayakları yere sağlam basan ve somutlaştırılmış olarak bilinçli zihne sunulmasıdır. Bu, eğitmeninizin son derece yetkin ve nitelikli olduğu anlamına gelir çünkü Einstein’in da dediği gibi, “Basit ifade edemiyorsanız, anlamamışsınız demektir”.

Bir NLP eğitiminde, eğitmeninizin NLP ile ilişkisi; kişisel ve profesyonel nitelikleri ve yetkinliği sınırlı ise, eğitimin sonunda elinizde kocaman bir sıfır ile ayrılabilirsiniz. Bunlarla karşılaşmamak için, değerlendirmelerinizi objektif olarak yapın ve sonuçta kararınızı içinize sinen yerden yana kullanın.

Unutmayın, bilinçaltınız, siz daha bilinçli olarak seçmeden önce sizin için en doğru olan yeri seçecektir. Ona güvenin.

EĞİTİM YERİ VE TARİHLERİ:

NLP eğitimlerimiz 2 farklı program olarak toplam 8 gün sürüyor. İlk adım, NLP Practitioner (NLP Uygulayıcı) Programı. Bu programı tamamladıktan sonra, NLP Master Practitioner (NLP Usta Uygulayıcı) Programı’na katılabilirsiniz. Katılım sonunda uygulanacak test ile tarafınıza NLP Practitioner ve Master Practitioner belgesi verilecektir.

Şehir
NLP Practitioner
1. Modül
NLP Practitioner
2. Modül
NLP Master Prac.
1. Modül
NLP Master Prac.
2. Modül
Istanbul
28 Eki - 29 Eki 17
04 Kas - 05 Kas 17
16 Ara - 17 Ara 17
23 Ara - 24 Ara 17
İzmir
09 Eyl - 10 Eyl 17
23 Eyl - 24 Eyl 17
07 Eki - 08 Eki 17
14 Eki - 15 Eki 17
Ankara
 06 Oca - 07 Oca 18
20 Oca - 21 Oca 18
03 Şub - 04 Şub 18 
 24 Şub - 25 Şub 18
 
EĞİTİM FİYATLARI
 
NLP Practitioner ve NLP Master Practitioner eğitimlerinin her birinin fiyatı 1700 TL'dir. Ancak her ikisi paket olarak alındıklarında fiyat 3100 TL olmaktadır. 15 gün erken kayıt durumunda % 5, 60 gün erken kayıt durumunda % 10 indirim yapılmaktadır. 
 
Tüm fiyatlarımız için World Card, Bonus ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 
 
Eğitime başvuru yapmak için tıklayınız.

47 yorum

 • Şebnem K.

  Şebnem K.

  Yorum Linki Salı, 30 May 2017 10:29

  Buradaki yorumları okuyarak NLP eğitimine katılmıştım...İyki de katılmışım sevgili Aslı çok keyifli bir eğitim gerçekleştiriyor gerçekten...İşini severek yaptığı belli karmaşık olduğunu düşündüğüm bu eğitim kolaylıkla çok yalın bir dille anlatıyor size balık tutmayı öğretiyor...Kalbine yüreğine sağlık güzel insan.Tekrar görüşmek ümidiyle

 • didem demirkilinc

  didem demirkilinc

  Yorum Linki Pazar, 23 Nisan 2017 18:31

  daha ilk gunun ,ilk dakikalarinda bizim gitmemizi istedigi bir an vardi Asli'nin; egitimin devaminda olacaklar hk bir ipucuydu aslinda, bir nevi on gosterim.
  iste nlp nedir derseniz bana, size cevabim o andir: o gun sinifta, gozlerimi kapadigimda gittigim o yere daha uzerinden 1 yil dahi gecmeden ulasmamdir, hayatimin en buyuk mutluluguna giden yolda beni yoruldugumda arkamdan ittiren, nefesim kesildiginde havam, agzim kurudugunda suyum olandir..
  metodlarla bizi en guzel sekilde bulusturdugu icin Asli'ya ve emegi gecen tum Sola ailesine tekrar tesekkurler.. sizi cok seviyoruz ..

 • Hava Ballı

  Hava Ballı

  Yorum Linki Pazartesi, 13 Mart 2017 19:44

  Sola...
  Temel koçluk diye başladım. Doyamadım Öğrenci koçluğu aldım. Kesmedi İlişki koçluğu da aldım. Eğitmen Aslı olunca eğitim başka bir boyut kazanıyor. Madem eğitmen Aslı bir de Nlp olsun cebimde dedim. Nasıl işlediyse kanıma, nasıl istediysem Nlp'yi öğrenmeyi olmazları oldurdum resmen

 • Pınar SAYAN

  Pınar SAYAN

  Yorum Linki Çarşamba, 01 Mart 2017 07:16

  Aslı ile harika bir eğitim daha :)
  NLP nin koçluğa katkısı muhteşem, koçlukta nedenleri bulup farkındalık yaşarken bunun NLP ile desteklenmesi , daha net ve kesin sonuçlar oluşturması büyüleyici idi. ACTP sürecindeki herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Banu Onur Evren

  Banu Onur Evren

  Yorum Linki Pazartesi, 27 Şubat 2017 17:00

  Aslı ile NLP eğitimi tek kelime ile "MUHTEŞEM"di. Bence NLP eğitimi 4 modül koçluğun içinde zorunlu tutulmalı ... Koçluk içinde birebir kullanabileceğiniz hem kolay hem de mucizevi yöntemler içeriyor . Iyi ki almışım dediğim eğitimlerden biri oldu. Teşekkürler Asli Aydemir ve Sola Unitas❤️❤️❤️

 • PINAR KILIÇVURAN ALÇINKAYA

  PINAR KILIÇVURAN ALÇINKAYA

  Yorum Linki Pazar, 26 Şubat 2017 13:03

  Aslı ile NLP eğitimi gerçekten harika.Buradaki yorumları okuduktan sonra gitmeye karar vermiştim,umarım benim yorumum da başkalarına faydalı olur.Gerçekten hayatta ve koçlukta çok işinize yarayacak bir eğitim.Özellikle koçluk eğitimi alanların kesinlikle bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum.Aslı o kadar açık ve net anlatıyor ki ve kafanızda soru işareti kalmadığına kendisi emin olana kadar o kadar uğraşıyor ki bu eğitimden fayda görmemek mümkün değil gerçekten.Çok teşekkürler Aslı çok teşekkürler SOLA UNITAS

 • İpek Laleli

  İpek Laleli

  Yorum Linki Cuma, 24 Şubat 2017 12:23

  İnside out filmini izlerken "Demek ki kayıtları böyle yapıyor, bağlantıları böyle kuruyormuşuz" diye aydınlanmış ve büyülenmiştim. NLP eğitiminden sonra da kayıtları nasıl dönüştürürüm ve elimdeki sihirli değneği hem kendimde hem de danışanlarımda nasıl kullanırım öğrenmiş oldum. Bir de yanında Aslı'yla ve grup arkadaşlarımla 8 keyifli gün geçirdim. Teşekkürler Sola Unitas :)

 • Cüneyt OKCU

  Cüneyt OKCU

  Yorum Linki Çarşamba, 15 Şubat 2017 22:57

  NLP eğitiminin bundan daha keyifli ve anlaşılır verilebilmesi mümkün mü bilemiyorum. Aslı ile geçirilen zaman gerçekten muhteşem. Tadı damağınızda kalıyor :)
  Sola Unitas'tan alacağınız NLP eğitimi hem koçluğunuz hem de bilinç dışı farkındalığınızda çok işinize yarayacak. Özellikle kişisel farkındalığınız yüksekse ve/veya yüksek olan danışanlarla sıklıkla çalışıyorsanız NLP eğitimlerini kesinlikle almanızı öneririm. Bilinçle beraber bilinç dışına da seslendiğinizde şaşırtıcı sonuçlar alıyorsunuz. ACTP eğitim sürecinize mutlaka dahil etmelisiniz.
  Aldığım tüm eğitimleri, kişisel süreçlerimi ve danışanlar ile çalışmalarımı değerlendirdiğimde Koçluk ile NLP eğitimlerinin birleşik bir yapı oluşturduğu, birbiri için kullanılmasından ziyade birbirinden ayrıştırılmaması gerektiği kanaatine vardım. İnsanı çok yüksek katlı bir bina gibi görürsek koçluk eğitimlerini bu binanın tüm katlarına benzetebiliriz. Binanın yakından veya uzaktan görünen her bir katına koçluktaki eğitimlerimiz ile ulaşabiliyoruz. Ancak bu binanın birde dışarıdan görünmeyen bodrum ve çatı katları mevcut. Karanlık ve dışarıdan hiçbir şekilde farkedilmeyen, orada oldukları bilinen ancak sadece ardiye amacıyla kullanılan katlar. Halbuki bodrum kat binanın temeli, çatı ise örtüsüdür. Binanın ayakta durabilmesini ve korunmasını sağlayan katlar. NLP tam olarak bilinç dışını oluşturan bu katlara yöneliyor. Binanın katlarında (bilinçte) yapılmış olan her bir yenilik ve düzenlemenin, bodrum/çatıdan (bilinç dışından) gelen nem ve dış etkenler ile bozulmaması için NLP bu bölgeleri havalandırıyor.
  NLP koçluğa hizmet eden bir araçtan ziyade bence koçluğun iki ucunu oluşturuyor. Ve bu iki uç NLP ile birleştirildiğinde bütünlük tam anlamıyla sağlanmış oluyor. Özellikle analitik bilince sahip olan kişilerin bu eğitimi ACTP süreçlerine kesinlikle dahil etmesini öneririm. Sola Unitas'ta Aslı'nın sizi çok şaşırtacağına emin olabilirsiniz. Kendisinden alacağınız keyifte cabası :)

 • Derya Altınışık

  Derya Altınışık

  Yorum Linki Pazar, 15 Ocak 2017 19:43

  Muhteşem eğitmen Aslı Aydemir. Herşeyden önce Nlp uygulamalarını aktarış biçimin, öğrettiğin teknikler, bende yarattığın duygu ,samimiyetin ve yok artık bunu da mı yapabiliriz diye anlattığın tüm herşey için çok teşekkür ederim. Kedilerin miyavlama dışında çıkarttığı bir ses daha varmış, sayende onu da öğrendim :) Emeğine,yüreğine, sabrına sağlık.
  Sevgilerimle.

 • TÜLİN ÇELİKBAŞ

  TÜLİN ÇELİKBAŞ

  Yorum Linki Çarşamba, 09 Kasım 2016 08:09

  Aslı ve NLP' eğitimi hakkında bilgi vermek istiyorum diyeceğim ama anlatılmaz yaşanır ki bu:) eğitimin canlılığı, Aslı'nın hakimiyeti, bilgiyi aktarış biçimi, iletişimi, samimiyeti ve sorduğunuz her soruya açık kapı bırakmadan yanıtlaması daha sayabileceğim pek çok özellikle dopdolu bir macera yaşıyorsunuz. Hani başladığınız işi yarım bırakırsınız bazen, aman boşver bugün de gitmeyim uyuyayım dersiniz, öff nerden çıktı bu şimdi iş mi aldım başıma dersiniz , bazen de hevesiniz kaçar ben bunları pek çok eğitimde yaşadım taaaa ki Sola Unitas ile tanışana kadar tüm o eğitimlere koşşa koşşa gidiyorsunuz. Amaaa Aslı'ya uçça uçça:) Bu heyecanı yaşamak ve o domino taşlarının içindeki hareketi ile değişimi hissetmek - ilerlemek - gelişimi kendinde görmek isteyen herkes bir gün Sola öğrencisi olacak bence. Veee her eğitimde bizi yanlız bırakmayan, hep yüzü gülen değerli insan Meltem sana da çok teşekkür ederim . İyi ki varsın Sola Unitas...

 • Sinem

  Sinem

  Yorum Linki Çarşamba, 12 Ekim 2016 15:49

  Acaba NLP eğitimlerini alsam mi.. benim için ne kadar gerekli.. yada Koçluk yolcuğumda biraz daha ilerlesem de sonra mi alsam gibi gibi düşünçelerin içindeyken, içimde ki ses bu eğitime katilmalisin dedi , iyki katılmayı seçmişim çok keyifli, verimli ve değerli an lar biriktirdim ayrıca alet çantama bir sürü teknikle ayrildim.Aslıcim profosyonelliğin, samimiyetin, huzur veren dinginliğin ve enerjin için sana ayrıca çok teşekkür ediyorum. Benim gibi kafasi karişik olan arkadaşlarim bence çok gerekli ve çok değerli olan bu eğitimi Aslı Aydemirden aliyor olmak muazzam bişi o yüzden şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Cevahir BİRER

  Cevahir BİRER

  Yorum Linki Salı, 11 Ekim 2016 20:18

  Bir eğitimi mükemmel yapan şey nedir? Bence önce eğitmen, istisnasız eğitmen. Sonrasında ise dolu dolu bir eğitim içeriği. İşte böyle bir eğitimdi benim için NLP Eğitimi. Sevgili Aslı’nın verdiği her eğitim birbirinden harika ve dolu dolu ancak NLP’nin yeri bende ayrı artık. Ceplerim dolu, kalbim mutlu ve zihnim huzurlu çıktım bu eğitimden. Koçlukla ilginiz olsun ya da olmasın Aslı’dan NLP Eğitimi almanızı çok öneririm. Asla pişman olmaz aksine ne kadar şanslı olduğunuzu düşünürsünüz. Ben de ne kadar şanslı ve mutluyum ki Sola Unitas ile, o harika ekip ile ve birbirinden muhteşem eğitmenleri ile yollarımız kesişti. Ben değiştim, hayatım değişti.

 • Sinem Özsoy Aydemir

  Sinem Özsoy Aydemir

  Yorum Linki Perşembe, 23 Haziran 2016 08:53

  Sevgili Aslı ile birlikte geçireceğiniz her anının tadının bambaşka olmasını bir kenara koyarsak, NLP'nin en önemli faydalarından birinin kendinizle olan iç iletişiminizde yaratacağı fark olduğunu söyleyebilirim. Bu eğitim ile neyi, nasıl düşüneceğimizi bizim seçtiğimiz farkındalığını içselleştirebilmem bana çok şey kattı. Daha da güzeli, eğer bir Koç iseniz NLP Tekniklerini koçluğunuzda kullanarak, danışanlarınızda çok kısa sürede büyük değişimler yaşamalarına destek olma şansınız var. Bu sayede koçluğunuza duyduğunuz güven artıyor ve çok daha donanımlı hale geliyorsunuz.
  Çok teşekkürler canım Aslı'm ve tabi ki Sola Unitas !!!

 • Habibe Güneşliol Uçar

  Habibe Güneşliol Uçar

  Yorum Linki Çarşamba, 08 Haziran 2016 08:09

  Yıllar önce para verdim bari sertifikamı alayım diye zaman geçirdiğim ve hiç ilgilenmediğim bu eğitim, yirmi yıl sonra gerekliliğine gerçekten inandığım ve yol almak istediğim oldu.
  Teşekkür ederim Aslı. Sayende...

 • Tuğçe Terzioğlu

  Tuğçe Terzioğlu

  Yorum Linki Çarşamba, 11 May 2016 07:28

  Nlp Master içeriği en az Nlp Practitioner kadar etkili ve içerik olarak da çok detaylı, derine inen methodlarla dolu. Nlp eğitimi almak isteyen arkadaşlara şiddetle her iki eğitimi de çok fazla ara bırakmadan almalarını tavsiye ederim. Bu arada bu öğrenim kazançlarımın hepsini bana en güzel şekilde sabırla aynı enerjiyle aktaran Aslı Aydemir'e sonsuz teşekkürler. Hayatımı değiştirdin sihirli insan.

 • SİBEL TOLGAY

  SİBEL TOLGAY

  Yorum Linki Pazartesi, 18 Nisan 2016 17:59

  Sevgili Aslı, NLP Practitioner ve NLP Master uygulayıcısı olmama ve bu konularda en kaliteli eğitimi almama katkı sağladığın için, sana binlerce kez teşekkür ediyorum.
  NLP'yi , koçluk uygulamalarında da etkin olarak kullanacağımdan eminim ve eğitimden sonra kendimi daha da donanmış hissediyorum. Elimde, kullanabileceğim sihirli güçlerim de var artık :))))

 • Tuğçe Terzioğlu

  Tuğçe Terzioğlu

  Yorum Linki Pazartesi, 18 Nisan 2016 09:57

  Nlp ile yapabileceğim şeyleri öğrenip deneyimledikten sonra resmen olaylara yaşadıklarıma kısacası hayata bakış açım değişti neleri değiştirip başarabileceğim konusunda sihirli bir değneyim olduğunu gördüm.çook teşekkür ederiz harika bir eğitimdi sevgili Aslı Aydemir

 • TÜLİN UYAR

  TÜLİN UYAR

  Yorum Linki Salı, 16 Şubat 2016 08:49

  Koçluk sürecinde devam ederken NLP eğitimini de tamamladım. NLP olmazsa olmazlardan ...Hem koçlukta ,hem kendinize ,hemde çevrenize çok fazla katkı sağlayacaktır. Aslı Aydemir ile eğitim harikaydı.Çok doğal ve içten anlatımı ile iki haftalık eğitim çok çabuk bitti.Yeni eğimlere yelken açmayı hedefliyorum. Çok teşekkür ederiz..

 • Fulya Topoyan

  Fulya Topoyan

  Yorum Linki Salı, 05 Ocak 2016 15:34

  Kişisel Gelişim adına kendi içimde çıktığım yolculukta bana rehberlik edip yol gösteren Aslı ve Şirin'e sonsuz teşekkürler

 • Tugce Durmaz

  Tugce Durmaz

  Yorum Linki Salı, 29 Aralık 2015 17:41

  Faydali birseyler ogrenecegime emindim de, bu kadarini beklemiyordum :) Gorduk ki hersey degisebilir, degismez sandiklarimiz bile. Asli'cim harika bir insansin, harika bir egitmensin, sayende muhtesem bir egitim sureci gecirdim ve en onemli seylerden birisi senin de bu surecten aldigin keyfi bizzat hissetmekti. Hepsini gectim, 7 Kasim Ankara egitiminden bu yana kola icmiyorum ben, migdem dahi sana tesekkurlerini sunuyor dusun artik :)) Sevgiler,

 • Emel Baykara

  Emel Baykara

  Yorum Linki Pazartesi, 28 Aralık 2015 13:53

  Aslı ile ilk telefonda tanışmıştık.Hiç görmeden telefonda sevmiştim ve tanışmak istemiştim çok güzel bir enerjisi vardı yanılmamışım:)) Sesindeki tını,sakinliği ve huzur veren enerjisiyle ondan öğrendiğim çok şey oldu. Nlp eğitimi çok keyifli geçti, hayatıma sola Unitas olarak çok şey kattınız. Aslı ve Şirine minnettarım. İyi ki sola'yı seçtim ve iyi ki onları tanıdım. Çok çok teşekkür ederim. ikinizi de çok seviyorum...

 • Hande Tulunay

  Hande Tulunay

  Yorum Linki Salı, 08 Aralık 2015 07:49

  Nlp Eğitimini sevgili Aslı'dan almak çok keyifliydi. 4 gün nasıl geçti hiç anlamadım. Hatta Aslı'ya bu eğitim keşke daha uzun olsaydı dedim. Nlp eğitiminden sonra uygulamalardan bazılarını koçluğun içinde kullanmaya başladım bu sebeple eğitimin çok faydalı ve gerekli olduğunu düşünüyorum.
  Aslı seninle geçen her eğitim çok faydalı ve eğlenceli, sana çok teşekkür ederim, tekrar görüşmeyi iple çekiyorum.
  Sevgiler...
  Hande Tulunay

 • Tuğba Asmazoğlu

  Tuğba Asmazoğlu

  Yorum Linki Pazar, 06 Aralık 2015 20:01

  Çok fazla etkisinin olacağına inanmadığım NLP süreci, Aslı ile yapılan eğitimlerle bambaşka bir boyut kazandı. NLP ile ilgili tüm düşüncelerim Aslı sayesinde artık çok farklı. Sayende kodlamalarım değişti. Herşey için teşekkürler....

 • Şenay Koç

  Şenay Koç

  Yorum Linki Perşembe, 12 Kasım 2015 18:21

  Sevgili ASLI,
  NLP eğitimini senden aldığımız için çoook şanslıydık. Harika 4 gün geçirdik, son gün yorulsak da. Artık koçluk serüvenimde elimde ya da sizin deyiminizle cebimde bir sürü enstrüman var. Sola ile olan yolculuğumu bitirmeye hiç niyetimiz yok. Ailemin diğer üyelerini de efsunladım. Murat 2 hafta sonra Harbiye'de. Bizden bıkana kadar sizi bırakmayacağız. Hepiniz muhteşemsiniz ve iyiki varsınız. İyiki sizi tanımışız. Herkese sevgiler

 • Sibel Tolgay

  Sibel Tolgay

  Yorum Linki Pazartesi, 19 Ekim 2015 10:19

  Sola Unitas ile yola çıkmak, verdiğim en doğru kararlardan biriydi.
  Önce koçluk eğitimleri ardından Kalıtsal Aile Travmaları ve geçtiğimiz iki hafta sonu, Sevgili Aslı ile muhteşem saatler geçirdiğimiz NLP Eğitimi.
  Tüm Sola Unitas ailesine sonsuz teşekkürler...
  Her biri, alanında ülke çapında başarılı birer eğitimci olan ,mükemmel bir kadro ile bizleri buluşturduğu için,
  Dünyanın en güzel dostluklarını kurmamıza olanak sağladığı için,
  Eğitimler sırasında bizi hem bilgiye doyurup hem de sımsıcacık bir ortam sağladıklatı için...
  Bu güzel birlikteliğimiz hiç bitmesin.
  Sevgiyle kalın...
  SİBEL TOLGAY

 • Meltem Uysal

  Meltem Uysal

  Yorum Linki Salı, 07 Temmuz 2015 06:25

  Aslı ile NLP eğitimi mi? Kesinlikle evet!! Bu eğitimde sandalyelerinizde oturamıyorsunuz. Eğitim sürecinde çoğu zaman belki de inanamayacağımız uygulamalar, pratik yaptıkça ve öğrendikçe daha da keyifli hale geliyor. Her türlü detayına giren, pratik yaptıran ve yapan Aslı ile çalışmak ise müthiş!! Tekrar teşekkürler!

 • Miyesser Yertürk

  Miyesser Yertürk

  Yorum Linki Pazartesi, 18 May 2015 11:10

  NLP tekniği için uygun eğitim kurumu arayışı içindeyken Aslı ile telefon görüşmesi yaptık. Konuşmamızın sonunda bana '' Kalbinin sesini dinle seni doğru yere götürecektir '' demişti. Kalbimi dinledim ve beni Aslı'ya götürdü. Kalbim beni en doğru yere ve kişiye götürdü. 4 günlük çok eğlenceli ve verimli bir eğitim oldu. Öncelikle Aslı'ya sonra birlikte eğitim aldığım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hayatıma çok güzel dokunuşlar yaptılar.

 • Ayşen Çankaya

  Ayşen Çankaya

  Yorum Linki Çarşamba, 18 Mart 2015 11:50

  Can Aslı , canım Aslı bu satırları sana Titanium feat Sia şarkısı eşliğinde yazıyorum :) Sen bu şarkı gibi enerjik ve bir o kadar derinsin...Ve artık ben hayatın gelmiş ,geçmiş gelecek kurşunlarına karşı titanyum gibi sapasağlam duruyorum...Yorumumu bilerek geciktirdim.. Yaşamadığımı yazmak istemedim. Biliyorum ki yazdıklarımı okuyanlara hislerim de geçecek. Seni tanımak ve genç yaşına rağmen dengeni, kültürünü, otokontrolünü, zerafetini, harika eğitimciliğini, espri kabiliyetini, eşsiz güzelliğini (hiç biri iltifat değildir ) yakından deneyimlemek müthişti. Diğer eğitimlerini iple çekiyorum. Seni seviyorum canım :)

 • özlem kolukısa

  özlem kolukısa

  Yorum Linki Salı, 17 Mart 2015 08:39

  İnanç nedir?deseler aslidan once mi yoksa sonrami? diye sorardim...kocluk eğitimini tamamlarsinizda bir şeylerin hala eksik olduğunu hissedersiniz ama tam bilmezsiniz.sonra nlp alirsin ve biraz daha olursun.bunu koclukla birlestirisin ve inancın ,güvenin tavan yapar.yazacak çok şey var ama pratik yapma zamanı.....saol asli.saol sola ailesi......

 • Efsun

  Efsun

  Yorum Linki Perşembe, 12 Mart 2015 12:25

  Bu eğitime katılmak şu ana kadar verdiğim en iyi kararlardan biri :) ben dahil çevremdeki herkes değişimin farkında.Sola unitasa ve Aslı Hocama çok teşekkür ederim.

 • İnci Görgülü

  İnci Görgülü

  Yorum Linki Salı, 10 Mart 2015 14:12

  Kim tutar ki beni artik... Elimde hersey var . . Aslicim çok teşekkür ederim.. Bu kadarını tahmin etmemistim. Sola Unitas ve Farklı Pencere sayesinde hayata başka pencereden bakıyorum. Yapabilirim...

 • yaprak

  yaprak

  Yorum Linki Pazar, 15 Şubat 2015 18:21

  NLP Practitioner eğitimi'ni tamamladım , sadece 2 haftada olumlu yönde bu kadar büyük bir değişiklik olabileceğine söyleseler inanmazdım , ama oluyormuş :)
  sevgili aslı , eğitimi senden aldığım için çok mutluyum , zaman yönetimi , iletişim süper şahane :) cheers

 • didem kizen

  didem kizen

  Yorum Linki Cuma, 13 Şubat 2015 09:33

  NLP ufuk açıcı elbette ancak Aslı'nın rolü bunda büyük. Teori ve pratik bilgilerin kıvamını iyi ayarladığı eğitimde aklınızdaki tüm soruların cevabı net bir şekilde mevcut. Yorucu olsa da hiç sıkılmadan geçen 4 gün. Teşekkürler!

 • Ceren Yalın

  Ceren Yalın

  Yorum Linki Çarşamba, 11 Şubat 2015 09:14

  Yalnızca Aslı Aydemir'in eğitmenliğini tatmak için bile katılabileceğiniz bir eğitim. NLP'yi duyup merak ettiyseniz, biraz biliyor ve uygulayabilmek istiyorsanız, bu eğitimde metodu net olarak anladığınızı ve uygulayabildiğinizi görme şansınız oluyor. Uygulamalı ve teori kısmı çok iyi dengelenmiş. Üstelik çok çok eğlenceli! Eternal Sunshine of the Spotless Mind filmini izleyip "ah keşke" mi demiştiniz? O zaman mutlaka deneyin derim :) Yalnızca Aslıyla tanışmak için bile katılmaya değer :)

 • Merve Tüfekçi

  Merve Tüfekçi

  Yorum Linki Çarşamba, 19 Kasım 2014 19:43

  Sevgili Aslı,
  İlgiyle, bilgiyle, dikkatle ve olumlu enerjinle verdiğin NLP eğitimini, Sola Unitas Ailesi kanalıyla senden aldığım için çok memnunum. Çok keyifli ve dönüşüm dolu iki hafta sonu boyunca harika arkadaşlar edindim. Hem kendime hem bana danışan kişilere uygulayabileceğim davranışları, hisleri ve düşünceleri 'Yeniden Programlama' ve 'Dönüştürme' yöntemleri öğrendim.
  Aslıcım, sana ve Sola Unitas'a çok teşekkürler.
  Master eğitimden tekrar birlikte olmak üzere :)
  Sevgilerle, Merve

 • ddm

  ddm

  Yorum Linki Salı, 18 Kasım 2014 10:16

  Hep bir sihirli değneğim olsun isterdim... Şimdi var... Teşekkürler Aslı...
  Bir Şubat günü karşıma çıkan o Facebook reklamına şükürler olsun...

 • Özlem Yiğit Selek

  Özlem Yiğit Selek

  Yorum Linki Perşembe, 13 Kasım 2014 21:24

  ben NLP de 1. modülü tamamladım.2.Modül ise 15 Ekim yani bu yazıdan 2 gün sonra..Aslı ben duygularını yazıya dökebilen, çok da dışarıda ifade edemeyen bir insandım..Taa ki 1.modül NLP nin sonuna kadar.Sana 15 günde yaşadığım deneyimlerimi anlatsam belki çok abartı gelir..Öncelikle aldığım her eğitim kendim için..Koçluk 4 modül eğitimlerimi tamamladıktan sonra Nlp ile birleştirince ortaya gerçekten ama gerçekten muazzam şeyler çıktı..Eğer benim gördüğüm gözle görseydin seni, bana kattıklarından sonra görebilseydin yüreğimi Aslıcım ....Yok tarifi yok..Kısaca bahsedeyim o zaman NLP nin hayatıma nasıl değer kattığını...İletişim kurmak bu kadar mı kolaymış..Ve sana da söylediğim gibi KONUŞMAYI BAŞTAN ÖĞRENİYORUM YENİ ÖĞRENİYORUM..duygularımı ve düşüncelerimi yönetebiliyorum..Çapalama muazzam...benim bi yerde gizli bir düğmem var..Ve benim ağrılarım ve benim bakış açım ve benim endişelerim, kaygılarım 2 günün sonunda yok oldu üzerinden 15 gün geçti ama hiçbiri yok..uçtu..Aslıcım sihirli bir dokunuşun var..Eğitimdeki enerjini, onca saat sandalyede değilde bulutların üzerinde bizi oturtman ve sabırla her sorumuzu yanıtlaman ve dinlemen bunlar zaten muazzam....SENİİİİ ÇOK SEVİYORUM ASLI...

 • Melis Merih Kılıç

  Melis Merih Kılıç

  Yorum Linki Çarşamba, 01 Ekim 2014 12:51

  Sevgili Aslı'nın güler yüzü ve sabahtan, taa akşama kadar hiç eksilmeyen enerjisiyle dolu dolu geçen bu NLP eğitimi için kendisine ve Sola Unitas ailesine müteşekkirim.
  Teorik bilgilendirme anlamında doyurucu; gösterilen her bir yöntemin bire bir deneyimlenerek pekiştirildiği eğitimimiz, ne benim ne de katılımcı arkadaşlarımdan hiçbirinin aklında soru işareti kalmasına izin vermedi.
  Üstelik oluşan güzel atmosfer eğitimi pür dikkat takip etmemi kolaylaştırdı ve çok hoş paylaşımlara vesile oldu. Düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla katılmalarını tavsiye edebilirim!
  Ne diyelim, görüşmek üzere! :)

 • Fügen Albayrak

  Fügen Albayrak

  Yorum Linki Pazartesi, 21 Temmuz 2014 09:12

  Koçluk eğitimlerinden sonra bu sefer NLP icin Sola Unitas'taydım. yine dolu dolu bir eğitimdi ve ceplerim yine doldu sayenizde. Eğitimleri bu kadar eğlenceli kılıp içerikten hiç ödün vermemek gercekten büyük başarı. Ayrıca bu kadar yoğun yapılan uygulamalar sayesinde insanın kendisini yetkin veya yeterli hissetmesi cok güzel. Teşekkürler Sola Unitas
  ve Aslı Aydemir sana ayrıca teşekkür etmek istiyorum
  hic bitmeyen enerjin, sonsuz bilgin, her şeyi en ince detayına kadar öğretme isteğin ve kocaman gülen yüzün için Kocaman Teşekkürler

 • Gülhan Açıkalın

  Gülhan Açıkalın

  Yorum Linki Salı, 24 Haziran 2014 10:20

  Aslı senle çalışmak çok güzeldi, vermen gerekeni vermekle kalmadın çok da etkiledin bizi, düzene ve kurallara bağlı kalarak insanı biraz zorlayan NLP uygulamaları vermek ve bunu gücünü sabrını kaybetmeden yapmak ve yaptırmak 8 saat boyunca sürekliliği sağlarken de bu kadar eğlenceli olmak hiç kolay değil. İşin, eğitimin doğası gereği "öğrenen tüketir, öğreten tükenir" aksi halde eğitim gerçekleşmez çoğu zaman, bizim aramızda (a number of crazy) öğreteni o kadar eritmeye hazır bir ortamda saat 10'daki gücünle akşam 6'daki durumun arasında pek bir fark yoktu bu bizi de canlı tuttu ki bu da eğitim kalitesini çok arttırıyor. Sola Unitas, eğitimin içeriği ve Aslı mükemmel üçlüyü yakaladık Nlp de. Teşekkürler Aslı...

 • ahmet es

  ahmet es

  Yorum Linki Pazartesi, 02 Haziran 2014 05:53

  Anlattigin konulara hakimiyetin, bir araya gelmis farkli karakterler arasi sagladigin adaptasyon icin tebrik ederim.
  Bende yarattigin farkli bakis acisi ve farkindalik icin tesekkurler Asli.
  Ahmet Es

 • Alin Aydin

  Alin Aydin

  Yorum Linki Pazar, 25 May 2014 19:31

  Sevgili Asli yuregine saglik almis oldugum kocluk egitiminin ardindan cok guzel bir farkindalik yasadim enerji yuklendim yapabilirim diyorum. Bu buyu ile tum sola unitas Yoldaslarinin tanismasini kalben diliyorum.

 • Umay Doğan Genç

  Umay Doğan Genç

  Yorum Linki Salı, 18 Şubat 2014 13:33

  Aslı'nın grupta dengeyi kuruşu, bizi kaynaştırması bir sonraki hafta sonu bir an önce gelsin duygusu yaşatması harikaydı. Bilgilerini uygulanır şekilde sunması, ceplerim dolu dolu gittiğimi hissettirdi. Lütfen çok daha fazla insana ulaşın ve ceplerini doldurun! Güzel vakitler için teşekkürler.

 • Deniz Asar

  Deniz Asar

  Yorum Linki Salı, 18 Şubat 2014 09:00

  Yaşama değer katan bir eğitimdi; alabildiğim için mutluyum; çok teşekkürler!

 • Gülay Keser

  Gülay Keser

  Yorum Linki Pazartesi, 17 Şubat 2014 16:34

  Hayata bakış açımı değiştiren bir eğitim oldu. Aslı'ya teşekkürler.

 • Lale Hasanoğlu

  Lale Hasanoğlu

  Yorum Linki Pazartesi, 17 Şubat 2014 16:33

  Sola - Başarının Anahtarıdır. Önyargısız gelin, emin ellerdesiniz!

 • Nuri Babayiğit

  Nuri Babayiğit

  Yorum Linki Pazar, 22 Aralık 2013 20:28

  Sevgili Sola Unitas Ailesi, Sevgili Aslı ve Şirin
  NLP practitioner eğitimi ardından duygularımı paylaşmak istedim. Kendi yaptığım kısa araştırmaların sonucunda NLP hakkında kısada olsa bilgim vardı ve merak ediyordum. Eğitim içerik olarak çok hafif olmamasına rağmen siz o kadar keyifli ve eğlenceli hale getirdiniz ve o kadar güzel anlattınız ki oluşan o güzel ve olumlu duygularla konuları çok iyi öğrendim. Ayrıca öğrendiklerimizi nasıl kullanacağımız konusunda net açıklamalarınız ve yaşadığınız tecrübelerinizi bizimle paylaşmanız çok etkileyiciydi. Çok teşekkürler Sola Unitas Ailesi,Çok teşekkürler Şirin, Çok teşekkürler Aslı yüreğinize sağlık

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık