Menu

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

öğrenci koçluğu eğitimi

Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Her birimizin içinde olan yaratıcı, yenilikçi, kaşif, sanatçı kimlik sabırlı bir şekilde ortaya çıkarılmayı bekler. Dünya, çocuklarımızın kendi hediyelerini yaratmalarını ve onlara şekil vermelerini bekliyor. Fakat günümüzün gerçekliği, yaşam sistemleri, okullar, devlet, dershaneler ya da diğer toplu eğitim sistemleri çocukların içerisinde ki gerçek yeteneklerin ortaya çıkarılmasını yeterince destekleyemiyor. Öğrencileri hayatlarında başarılı ve mutlu olmaları için yetebilecek uygun yetkinliklerle donatamıyor.

Yaşadığımız dünyada ki kurumlar ve toplumlar çocukların bağımsız ve üretken olmalarına yardım etmekten çok onların sisteme uymalarına, aşırı tedbirli olmalarına, yeteneklerini bastırmalarına, doğuştan getirdiklerini yok etmelerine, riskten kaçan bireyler olmalarına, aşırı korkmalarına ve ortalama insanlar olmalarına sebep oluyor. Öğrenci koçluğu, öğrencilere yardım etmeyi, onların güçlü yanlarını ortaya çıkarmayı ve hedeflerine motive bir şekilde ilerlemelerini sağlayacak en doğru ve üretken yapı gibi görünüyor. ICF'in (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tanımladığı haliyle koçluğun içerisinde olanların geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu tüm profesyonel koçlar olarak çok iyi biliyoruz. Bu tanımda sadece koçluk alan yerine öğrencileri yerleştirmemiz yeterli olacaktır.

Koçluk, öğrencilerin potansiyelini ve performansını en üst düzeye çıkarmak amacıyla, düşüncelere meydan okuyan ve farklı perspektiflerin ortaya çıkmasını sağlayan yaratıcı bir ortaklık sürecidir.

Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı "Coaching Teens and Students into a Thriving Present and Future" eğitimi size, diğer koçluk türlerinden farklı olarak, gençler ve öğrenciler ile ilgili koçluk yapabilme becerilerinin yanı sıra, öğrencilerin hedeflerine doğru mutlu ve başarılı bir şekilde ilerlemelerine destek olmanızı sağlayacaktır. Eğitim programımız bir eğitmen ya da ebeveyn olarak çocuğunuza ya da öğrencinize en fazla katkıyı nasıl verebileceğiniz ile ilgilidir.

Minimum 60 saatlik koçluk temel eğitimi ardından alınabilen, “uzmanlaşmaya” yönelik eğitimlerimizdendir.

Eğitim Ön Kriterleri

"Öğrenci Koçluğu Eğitimi" toplam iki günden oluşmakta olup, bu eğitime katılabilmek için aşağıdaki kriterlerin karşılanması gereklidir.

- En az 60 saatlik koçluk eğitimi almış olduğunu belgelemek

Eğitim Bedeli

Sola Unitas Coach Academy öğrencileri için 1.350 TL olup, diğer okullardan aramıza katılacaklar için 1.450 TL’dir. Eğitimi ICF ACTP Koçluk Eğitimi programı kapsamında almak isterseniz  tıklayabilirsiniz.
 
Tüm fiyatlarımız için World Card, Bonus ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 6-9 ay arası vadelerde % 5, 9-12 ay arası vadelerde % 10 komisyon uygulanmaktadır.

Eğitim Tarihi

20 Mayıs - 21 Mayıs 2017, İzmir, Alsancak

03 Haziran - 04 Haziran 2017, Ankara, Çankaya

14 Ekim - 15 Ekim 2017, İstanbul, Harbiye

İzotomi ile ilgileniyorsanız detaylı bilgiler ve eğitim tarihleri için lütfen tıklayınız.

 

izotomi öğrenci koçluğu

 

38 yorum

 • Banu Onur Evten

  Banu Onur Evten

  Yorum Linki Pazartesi, 13 Mart 2017 13:26

  Eğitim çok verimli ve keyifli geçti . Önce kendimizi sonra da ergenleri anlama fırsatı bulduk . Bence hem bir ebeveynin hem de profesyonel olarak öğrenci koçluğu yapmak isteyenlerin mutlaka alması gereken bir eğitim . Teşekkürler Ceren Yalın ...

 • Kıymet Sağlık Eroz

  Kıymet Sağlık Eroz

  Yorum Linki Pazartesi, 25 Temmuz 2016 14:55

  3,5 yaşındaki oğluma, etrafımdaki çocuklara, genç yetişkinlere ve de çocuklarından bahseden ailelere davranışım artık eskisi gibi olamayacak. Sevgili Tülin, dokunabileceğimiz ebeveynler ve çocukları için o kadar değerli bilgilerle donattın ki bizi, sağlıklı nesiller yetiştirme noktasında senden eğitim alan koçlar olarak sorumlu olduğumuzu düşünüyorum. Ayrıca özelde yaşattığın farkındalıkların değeri ölçülemez. Hayatımı daha da değerli kıldığın için teşekkür ederim.

 • Abide Tekelioğlu

  Abide Tekelioğlu

  Yorum Linki Perşembe, 24 Mart 2016 12:31

  Bilmek ve yapabilmek arasındaki fark netleşti, çocuklar-ergenler gibi dünyanın en büyük stratejistlerine nasıl yaklaşılacağımın yol haritası oluştu. Eğitiminde sadece Öğrenci Koçluğu değil, şimdiye kadar öğrendiklerimi nasıl kullanacağımı da bir kez daha tekrarlama imkanım oldu. Ne kadar emekle ve geniş bir çerçeveden eğitimlerin kurgulandığının farkına vardım. Her sözün sonrasında acaba daha neler gelecek heyecanıyla anda kaldım, pozitif enerjinle sihirli bir ortam oluşturdun Tülin! Şükranlarım için kelimeler kifayetsiz. Sonsuz teşekkürler Tülin ve Sola Unitas Ekibi.

 • Fulya Topoyan

  Fulya Topoyan

  Yorum Linki Salı, 22 Mart 2016 20:16

  Uzun bir yolculuğun molasına geldiğim noktada geriye dönüp bakınca Temel Koçluk Eğitimi,Öğrenci ve İlişki Koçluğu derken ne çok şey biriktirdim kendim,ailem,dostlarım için...Belki de hayatım boyunca kendime yaptığım en değerli ve anlamlı yatırım oldu.Ve bu daha başlangıç; bunu bilmemin heyecanı ve keyfi anlatılmaz.
  Teşekkürler Umut Kısa,Aslı Aydemir,Tülin Danışman,Şirin Aydıner..
  Eğitimle beraber ulaştığım farkındalıkla sahip olduğum herşey şimdi çok daha değerli; edindiğim dostluklar,yaşadığım pekçok güzel anı da bonusu..
  Dönüşüm ve değişimin hazzını yaşamaksa muhteşem...

 • Meliha Ahi

  Meliha Ahi

  Yorum Linki Pazartesi, 28 Aralık 2015 17:13

  Merhaba,
  Cok faydali, harika bir egitimdi. Tulin hocam size cok tesekkur ederim. Super bir egitimcisiniz. Hayatina dokunacagim her ogrenci benim icin buyuk mutluluk olacak

 • Ayşe Böbek

  Ayşe Böbek

  Yorum Linki Pazartesi, 19 Ekim 2015 10:50

  Geleceğimize; Çocuklarımıza; yatırım yapmanın tam anlamı bu olsa gerek; Çocuklarımıza verilebilecek en güzel değerleri bu eğitimde farkettim.
  Harika bir Eğitim ve Eğitimci ile tanıştığım için çok mutluyum.
  ÇOK TEŞEKKÜRLER :)

 • Mehmet Güneş

  Mehmet Güneş

  Yorum Linki Çarşamba, 17 Haziran 2015 12:09

  Eğitim harikaydı

 • Özlem Albayrak

  Özlem Albayrak

  Yorum Linki Salı, 02 Haziran 2015 06:24

  Eğitim harika bir temel sağladı. Son derece donanımlı ve enerjisi yüksek bir eğitmenle geçen çok faydalı bir eğitimdi. Teşekkürlerimle.

 • Ebru B. Yaka

  Ebru B. Yaka

  Yorum Linki Pazartesi, 01 Haziran 2015 12:25

  Öncelikle Öğrenci Koçluğunu, bu alanda oldukça deneyimli ve değer yaratmış bir koçtan alıyor olmak, başlı başına bir avantajdı benim için. Koçluk adına aldığım her eğitim, yaptığım her iş farkındalığımı arttırmak üzere bir adım ancak bu eğitimde Sola Unitas ve Tülin Daşışman farkı ciddi anlamda fark ediliyor. İlgilenenlere önemle tavsiye ederim.

 • Süreyya Akdeniz

  Süreyya Akdeniz

  Yorum Linki Salı, 21 Nisan 2015 19:28

  Tülicim,
  Takım çantama birçok yeni teknik eklediğim, şahane bir eğitimdi. Eğitim sistemimizin gözler önündeki gerçeklerini düşünürsek sana çok ihtiyacımız var. Doğallığın, enerjin ve kattığın bilgiler için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

 • toma hasan aydin

  toma hasan aydin

  Yorum Linki Pazartesi, 20 Nisan 2015 10:50

  actp sürecine ne niyetle başlamıştım :)
  aradan gecen 3-5 ayda hayatım nereye geldi :))))
  günlük rutin hayatımdaki en küçük ayrıntıyı bile değiştirmemek için ciddi çaba sarf eden biri olarak ben,
  son zamanlarda aldığım kararlara şaşırıyorum.
  hatta karar alıyor olmama bile çok şaşırıyorum :)
  bu eğitimlerden sonra koçluğu bir meslek olarak yapmaya devam eder miyim, zaman ne gösterir, ileride ne olur bilinmez ama bana şimdiye kadar yaptığı katkıya değer biçmek gerçekten çok zor. fakat son dönemdeki halimden (yeni "ben"den) çok memnunum
  ve bunu sağlamama yardımcı olan:
  yapımda yayında emeği geçen herkese :) , içtenlikle emek veren tüm sola unitas çalışanlarına, özellikle eğitimlerdeki samimiyetleri ve abuk subuk bin tane sorumuza bile sabırla cevap verdikleri için "eğitmenlerime", 50. dönem devrelerime:)..... cümlenize çok teşekkür ediyorum

  şimdi düşündüm de
  bunu bir meslek olarak düşünmüyor da olsam, bana bir şeyler katmayacak dahi olsa,
  sadece eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için bile sola unitas'a gelirdim


  saygı ve selamlarımla

 • Mine Kiraz

  Mine Kiraz

  Yorum Linki Perşembe, 02 Nisan 2015 07:25

  Tülin'in yumuşacık tarzı öğrettiklerinden alınan zevki misliyle arttırıyor. Öğrenci koçu olma sürecindeyseniz ihtiyaç duyduğunuz yüreklendirme de programa dahil :) Öyle bir niyetiniz yoksa bile hem kendi çocuklarınıza, hem de çevrenizdeki çocuklara farklı gözle bakmaya başlayacak, yüksek ihtimalle hayatlarını yönlendirmelerine vesile olacaksınız.
  Sola Unitas'a ve Tülin Danışman'a teşekkürlerimle...

 • Cevahir BİRER

  Cevahir BİRER

  Yorum Linki Pazartesi, 30 Mart 2015 10:52

  Hem ebeveyn olarak kendinizi geliştirmek/değiştirmek, hem de kendimiz değişirken/gelişirken dünyayı da değiştirmek, daha yaşanabilir bir dünya hayalinizi gerçekleştirmek istiyorsanız işte bu eğitim tam size göre. Farkındalığını yüksek, potansiyelinin farkında olan her çocuk, geleceğimizdir aynı zamanda. Kesinlikle ve kesinlikle alınması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Faydaları paha biçilemez :-)

 • Sibel Tolgay

  Sibel Tolgay

  Yorum Linki Pazar, 29 Mart 2015 15:26

  Muhteşem bir eğitimdi... Tülin hocamıza hayran kaldım.
  Gerek konuya olan hakimiyeti, gerekse eğitim sürecini yönetmesi mükemmeldi. Keşke şu anda yeniden Cumartesi saat 10.00 da olsaydım.
  Sevgilerimle...

 • Hasibe Keskin

  Hasibe Keskin

  Yorum Linki Cumartesi, 28 Mart 2015 20:43

  Bu bir yolculuk hem de sonsuza dek sürecek muhteşem bir yolculuk, anlatmaktan çok yaşamaktır asıl olan. Almış olduğum ACTP ve Öğrenci Koçluğu Eğitimleri yolculuğunda ilk karşılaştığım Samsun Sola Unitas'taki Koçlarımız Zeynep Sarıözkan, Betigül Ceylan, Özlem Yıldız'a; İstanbul Sola Unitas'tan çok değerli Eğitmenlerimiz/Koçlarımız Umut Kısa, Cem Atat, Gülbin Gürdal, Banu Koç ve Tülin Danışman'a sonsuz teşekkürler; farkındalığı, var olmayı, koşulsuz sevmeyi ve daha daha bir çok şeyi öğrettiniz. Var olmanızı koşulsuz seviyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum. Onları tanıyınca ne demek istediğimi anlayacaksınız çünkü onlar bir aile.

 • İnci Görgülü

  İnci Görgülü

  Yorum Linki Pazartesi, 23 Mart 2015 06:28

  Geleceğimiz çocuklarımız.. Değerlilerimiz. . Onların hayatına dokunabilmek... Bu eğitimi aldığım için o kadar mutluyum ki.. Önce evdeki öğrenci kızım faydalanacak benden sonra isteyen her çocuk.. Teşekkürler Tülin.. Teşekkürler Sola Unitas. Ve Teşekkürler Farklı Pencere hayatıma yeni bir pencere daha açtığınız için...

 • Ahmet

  Ahmet

  Yorum Linki Cuma, 20 Mart 2015 09:28

  Çok teşekkürler, herşey için :)))

 • Serap Yeşilada

  Serap Yeşilada

  Yorum Linki Cuma, 13 Mart 2015 20:33

  Tülin sana sonsuz teşekkürlerimi snuyorum. Ergen Oğluma yardımcı olabilmem adına bana yaşattığın farkındalıklar için. Pozitif ve hiç aşağılara düşmeyen enerjin için. Sihirli dokunuşların için. Iyiki varsın Tülin iyiki varsun SU Academy.

 • Burcu Yüksel

  Burcu Yüksel

  Yorum Linki Pazartesi, 09 Mart 2015 22:18

  Öğrenci koçluğu eğitiminde Tülin, cıvıl cıvıl sesiyle, sürekli bitmeyen enerjisiyle, şaşırtıcı oyunlarıyla, her sorumuza verdiği örnekli cevaplarıyla harikalar yaratıyor. Ben birazcık geç tanışmış oldum kendisiyle ama güzel ve sağlam oldu;) Bizler koç olalım olmayalım, her birimizin, özellikle annelerin-babaların alması gereken son derece kaliteli bir eğitim. Birçok teknik yanında, çocuklarımıza birey olarak bakmayı öğreten ve bu şekilde hayatların iki taraf için de ne kadar kaliteli olacağının ayrıntılarını öğrendiğimiz eğitim oldu. Teşekkürler Tülin'cim.

 • Tuğçe Güçnar Kengil

  Tuğçe Güçnar Kengil

  Yorum Linki Pazartesi, 09 Mart 2015 05:19

  Ogrenci koclugu dunyayi degistirebilecek bir sihire sahip! Hem kendi cocukluk ve ergenlik gunlerime dondum hem de bir insanin yetiskin olma surecindeki hassas ve kritik donemleri tanidim. Cocugu olan ya da cocuk sahibi olmayi isteyen her ebeveyn bu egitimi alirsa gelecek cok guzel gelir.. Sakin ha "ben cocugumun iyiligi icin her seyi yapiyorum zaten" demeyin, inanin bu cumleyi kuran egitimdeki tum anneler, kendilerine ve iyilik adi altinda yaptiklarina bakinca hayrete dustuler. Tulin, o kadar icten anlatiyorsun ki, agzindan cikan her cumle ruhuma isledi!!!
  Simdi sirada "Iliski Koclugu" var. :)

 • Vera Saroyan

  Vera Saroyan

  Yorum Linki Pazar, 08 Mart 2015 19:30

  Bana,farklı bir kurumdan öğrenci koçluğu almış olan bir tanıdığım "aslında önemli olan Temel Koçluk Eğitimi, Niş koçluklarda sadece 1-2 teknik öğretiyorlar"demişti. Farklı kurumları bilmiyorum ama Sola Unitas ve Tülin Hocam burada harikalar yaratıyor. Tülin muhteşem anlatımın, sabrın,hiç eksilmeyen enerjin için yürekten teşekkür ederim. Verdiğin bilgiler ve sağladığın farkındalıklar bana, hem bir anne olarak hem de ilerlemek istediğim öğrenci koçluğu alanında inanılmaz katkılar sağladı. Hem koç adaylarına hem de ebeveynlere kesinlikle tavsiye ederim.
  Sen değişirsin Dünya değişir.

 • Semih Pehlivan

  Semih Pehlivan

  Yorum Linki Perşembe, 18 Aralık 2014 11:33

  Eğer profesyonel koçsanız, anne iseniz, baba iseniz, öğretmenseniz bu eğitimi almadığınız sürece hep bir yanınız eksik olacaktır. Eğitimi veren Sevgili Tülin ise sadece hoca, öğretmen, eğitmen vs değil o bir arkadaş, o bir dost, o bir sırdaş... Onun tüm hücreleri ile sergilediği gülüşü var ya işte o bağımlılık yapar insanda.

 • Ceren Yalın

  Ceren Yalın

  Yorum Linki Pazar, 14 Aralık 2014 23:58

  Ülkemizin eğitim sisteminde hem aileler hem de gençleri zorlu bir kariyer seçimi yolculuğu bekliyor. Bu benim için de böyleydi, şimdiki nesil için de böyle. Bir insanın hayattan tatminini, mutluluğunu belirleyen, çok çok önemli bir seçim, kariyer seçimi bu dönemde yapılıyor. Tam da aile ve çocuk "ergenlik" denen, hakkında çok şey bildiğimizi sandığımız, ama anlamayı o kadar da iyi başaramadığımız dönemle boğuşurken! Sola Unitas'ın Öğrenci Koçluğu eğitimi Tülin Danışman'ın bulaşıcı pozitif ve yüksek enerjisiyle koç adaylarını dönüştüren iki günlük dolu dolu bir deneyim. "Genç yetişkin"lere yaklaşımımızı (ve tabii ki yine kendi inanç ve davranış kalıplarımızı) derinlemesine incelediğimiz bir laboratuvar. "Bizim çocukla bir konuşun da aklı başına gelsin" diyebilecek ailelere, "beni anlamıyorlar!" diye haykıran gençlere sağduyuyla koçluk eli uzatmanın inceliklerini öğrendiğiniz bir eğitim. Sevgili Tülin Hoca'nın açtığı kapıdan, onun örneğiyle bu yolculuğa çıkmak heyecan vericiydi. Gençlerle ve aileleriyle çalışmak isteyen koç adaylarına, ebeveynlere ve ebeveyn adaylarına şiddetle tavsiye edilir!!

 • Raquel Habib

  Raquel Habib

  Yorum Linki Pazar, 14 Aralık 2014 23:38

  Öncelikle itiraf etmeliyim ki ebevyn olan herkesin öğrenci koçluğu modülünü alması kendilerine ve çocuklarına verebilecekleri en muhteşem hediye olacaktır. hatta ve hatta hiç koçluk yapmak istemiyorsanız bile sadece çocuklarınız için, daha dengeli ve mutlu bir gelecek yaratabilmek için lütfen bu eğitimi tüm anne babalar olarak alın. temel Koçluk eğitiminin dört modülüde muhteşemdi. hatta hepsi birbirinden özeldi. Ancak bu öğrenci koçluğu, sanırım hayatımda durduğum noktadan dolayı bana açok iyi geldi. Teşekkürler Tülin, muhteşem anlatımın, bitmeyen sabrın, sürekli yüksek enerjin, her cümleye başladığında ki gözlerinin içindeki heeyecanın ve karşılıksız sevgin için çok teşekkürler. Senin ile eğitim her çok keyifli. Ve tabiki Bu eğitmi mümkün kılan tüm Sola Unitas Istanbul ekibi, hepinize de kucak dolusu teşekkürler...

 • Gürhan SÜER

  Gürhan SÜER

  Yorum Linki Perşembe, 16 Ekim 2014 13:37

  Etrafınıza bir bakın. Televizyona, gazetelere, sokaklara. Belki tüm sorunların sebebinin kişilerin çocukluk veya ergenliklerine dayandığını göreceksiniz.
  Bu zamanlarımızda keşke önümüzdeki engellerin farkında olsaydık. Keşke ufkumuzu açan, güvenilir biri yanımızda olsaydı.
  İşte tam bu noktada öğrenci koçluğunun faydalarını görebilirsiniz. Sizi dinleyen, yargılamadan etrafınızda olan, beynelmilel değil, “ebeveynel” hiç değil, biri çıkagelir.
  Ağaç yaşken eğilir.
  Doğru eğilmek için bir öğrenci koçu edinin.
  Bizleri bu eğitimi veren ufkumuzu açan Tülin Danışman’a çok teşekkürler. Sayende belki yarın değil ama çok yakın bir zamanda televizyonlarda parıldayan yıldızlar, gazetenin 3. Sayfa haberlerinde en mutlu öğrenciler listeleri, sokaklarda daha aydınlık bir sabah göreceğiz.

 • Sema Baykara

  Sema Baykara

  Yorum Linki Salı, 14 Ekim 2014 10:30

  Temel modül eğitimleri sırasında şunu anladım ki, bu benim için hiç bitmeyecek bir öğrenme yolculuğu ve bu yolda öğrendiklerimi, edindiğim bilgi ve deneyimleri çevremdeki insanlara en yararlı olabileceğim biçimde aktarıyor olmak, bundan sonraki en önemli amaçlarımdan biri. Sevgili Tülinle bu hafta sonu gerçekleştirdiğimiz öğrenci koçluğu eğitimi bu anlamda zihnimde yeni ufuklar oluşturdu. Bir insanın, benim şu anda içinde bulunduğum yaşlara geldiğinde geriye bakıp, yaşadıklarından huzur ve gurur duyuyor olmasının ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Bunun önemini genç yaşlarda algılayabilmek ise, içinde yaşadığımız toplumsal yapı ve eğitim koşullarında biraz güç ve hayat ne yazık ki bir çok insan için bodoslama olarak akıp gidiyor. Yola en baştan donanımla ve farkındalıklarla çıkmanın, bir insanın hayatında elde edebileceği en önemli fırsatlaran biri olduğuna inanıyorum. Bu yüzden öğrenci koçluğunun anlamı ve önemi çok büyük benim için. Tek bir deniz yıldızını kurtarmak misali, tek bir gence bile yaşamını olumlu etkileyecek bilinçli bir katkıda bulunuyor olmanın bana ne kadar büyük bir haz vereceğini şimdiden hissederek, yardım edebildiğim gençlerin çok sayıda olmasını diliyorum. Katkılarından ötürü sonsuz teşekkürler sevgili Tülin ve tüm Sola Unitas ailesi..

 • Burcu Özgür Tozluklu

  Burcu Özgür Tozluklu

  Yorum Linki Cumartesi, 06 Eylül 2014 22:52

  Merhaba ;
  Ben Aile Danışmanıyım ve Öğrenci Koçluğu eğitimi almak istiyorum . Telefonum : 05533712566

 • Gizem Erkut

  Gizem Erkut

  Yorum Linki Çarşamba, 20 Ağustos 2014 05:38

  Ogrenci Koçluğu egitiminde içerik, çocukluk ve yetiskinlik dönemi arasinda öyle net bir bağ kuruyor ki, öncelikle kendim faydalandim. Bir anne olarak nelere dikkat etmem gerektigini ogrendim. Ogrencilere kocluk yaparken alet cantama yeni malzemeler ekledim. Her ne kadar ergenlere kocluk verilmesi icin uzmanlasma amacli olarak ifade ediliyorsa da temelleri saglamlastirmak adina yetiskinlere kocluk yapmak isteyen herkese, okullarda öğrencilere dokunanlara
  ve ebeveynlere oneririm. Tesekkurler Tülin :)

 • Deniz Kuş Demiray

  Deniz Kuş Demiray

  Yorum Linki Salı, 19 Ağustos 2014 19:05

  Sevgili Sola Unitas ve Sevgili Tülin yine harika bir eğitimdi. Bilgilendik, bilinçlendik, keyifli zaman geçirdik. Çok teşekkür ederim...

 • Yunus Emre ŞENTÜRK

  Yunus Emre ŞENTÜRK

  Yorum Linki Salı, 19 Ağustos 2014 12:52

  Öğrenci Koçluğu'mu ? Zor mu ? Kolay mı ? Bilemiyorum yeni eğitimden çıktım, ilerleyen dönemlerde göreceğimi düşünüyorum. Bana kattığın tüm bilgin ve enerjin için çok teşekkürler. Sayende İyi bir Öğrenci Koçu olarak görüşmek ve zorlandığım anda yanımda olman dileği ile.... TEŞEKKÜRLER....

 • Fügen Albayrak

  Fügen Albayrak

  Yorum Linki Pazartesi, 18 Ağustos 2014 18:15

  Harika dolu dolu geçen iki gündü. Profesyonel olarak öğrenci koçluğu yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim Ama bence her ebeveynin alması gereken bir eğitim Bu iki gün boyunca öğretme , bütün bilgililerini paylaşma heyecanın beni çok etkiledi Tülin Hocam
  Bilgine, emeğine ve enerjine sağlık Tülin Danışman Tekrar Çok Teşekkürler

 • Şebnem Daloğlu

  Şebnem Daloğlu

  Yorum Linki Pazartesi, 28 Nisan 2014 21:48

  Muhteşem ve inanılmaz enerjisi ve ışığıyla aydınlattı bizi Tülin. Benim için çok farklı bir lezzetti bu eğitim. İyi ki Ankara'dan gelip katıldım, iyi ki sizi tanıdım.Her şey için çoook teşekkürler.

 • Füsun Kılınçlar

  Füsun Kılınçlar

  Yorum Linki Pazartesi, 28 Nisan 2014 14:14

  Her eğitim birbirinden güzel, eğitim denince klasik prezentasyon eğitimleri ile karıştırılmamalı, koçluğu en ince noktasına kadar anlatan, en güzeli kendi tecrübelerini aktaran bir koçtan alınan öğrenci koçluğu eğitimi, aslında deneyimleme atölyesi, önce bir birey sonra bir anne sonra da bir koç adayı olarak teşekkürler Tülin ve Sola Unitas ailesi

 • murat bozkurt

  murat bozkurt

  Yorum Linki Pazar, 27 Nisan 2014 22:12

  Ben buna egitim diyemiyorum bu tamamen farkli farkindaliklarin arttigi bir dunya cocuk-ebeveyn dengesinin nasil olmasi gerektigini kendi cocuklugumuzla birlikte ogrendik basta Tulin Hocama ve butun Sola Unitas Ailesine cok tesekkur ederim

 • Fulya Bülbül

  Fulya Bülbül

  Yorum Linki Salı, 28 Ocak 2014 07:08

  Başta kendi çocukluğunuz olmak üzere çocukları anlamaya çalışıp, çocuk benliğiniz ve yetişkin benliğinizi el ele tutuşturup, zevkle vakit geçireceğiniz öğrenci koçluğu hakkında bir çok bilgi öğrenip ceplerinizi gerçekten doldurup çıkacağınız güzel bir eğitimdi.

 • Doç. Dr. Efkan Marım

  Doç. Dr. Efkan Marım

  Yorum Linki Salı, 28 Ocak 2014 07:01

  Bu eğitim sayesinde hakkında kabullenmek istemediğim zayıf yönlerimi farketmeyi ve onların üstesinden gelme yollarını öğrendim. Başkalarına faydalı olmak bir nevi önce kendimize faydalı olmaktır.

 • Ahmet Beyaz

  Ahmet Beyaz

  Yorum Linki Pazar, 22 Aralık 2013 20:35

  Tülin Hanım bize tecrübelerinizi filtresiz bir şekilde aktardığınız için size çok teşekkür ederim. Sevgilerimle

 • Ekrem Özkan

  Ekrem Özkan

  Yorum Linki Cumartesi, 21 Aralık 2013 21:49

  2012 Eylül ayında koçluğun ilk modülüne katılmıştım. diğerlerini işlerim dolayısıyla katılamadım. ilk modülün mesleğimdeki etkimi nasıl etkilediğini görmek için okulumuzun 6.sınıflardan seviyesi düşük bir sınıfın rehberliğini aldım. bu sınıfın da en başarısız 7 öğrencisini seçtim. ve geçen hafta itibarıyla bu yedi öğrenci sınıfın üst sıralarında, ama en önemlisi hepsinin en yüksek net yapabildikleri ders branşım fen ve teknoloji. Bir örnek vermek istiyorum. matematik neti 1, sosyal neti 0 , Türkçe neti 4, İngilizce neti 2 fen 9 gibi şu anda diğer modüllere devam ediyorum , Umut beye sonsuz teşekkürler

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık