Menu

Yönetici Koçluğu Eğitimi

Yönetici Koçluğu Eğitimi

Yönetici Koçluğu Eğitimi

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından onaylanan Yönetici Koçluğu Eğitimi "Coaching in Corporate Context" Uluslararası Koçluk Derneği (IAC) lisansı altında sürdürülmektedir. 2 gün süresince verilen Sola Unitas Coach Academy Yönetici Koçluğu Eğitimi yeni mezun ve tecrübeli profesyonel koçların kurumsal hayatta çalışabilmeleri ve koçluğun en popüler alanlarında sürdürülebilir bir gelire sahip olabilmelerini amaçlamaktadır. Dünya'da ve Türkiye'de koçluk cirosunun önemli payını oluşturan Kurumsal Koçluk alanları gelecekte de bu önemli yerini korumaya devam edecektir.

"Yönetici Koçluğu Programı ile kurumsal Koçluk alanlarında profesyonel olarak çalışabilir ve bu alanda gereken yetkinliklere kavuşabilirsiniz."

Günümüzde özellikle büyük ölçekli şirketler, yönetici ve yönetim becerilerini geliştirme programlarında, başarı planlamalarında, kariyer danışmanlığı konularında, Yönetici Koçlarından giderek daha fazla yararlanmaktadır. Çünkü bireysel çalışma ve başarı, yerini güçlü ve verimli çalışabilen takımlara bırakmaktadır. Takım lideri olarak Yöneticinin de takımın nabzını iyi tutabilmek için birtakım becerilere gereksinimi vardır. Kurumların başarıları artık takımlarının başarıları ile ölçülmektedir. Takım başarısı dendiğinde, bireylerin potansiyelinin çok üstünde olan takım potansiyelini harekete geçirerek sinerjik, etkili ve verimli çalışan; yaratıcı süreç ve çözümler üreten; uyumu koruyabilen, dinamik ve sistematik yapıların sonuçlarından söz edilmektedir.

Yönetici Koçluğu Eğitim Programı ile yöneticilerin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisi edinmenin yanı sıra; takımları bir hedefe doğru motivasyonla harekete geçirme ve o hedefe ulaşmalarını sağlama sanatını öğrenerek, takım üyelerinin liderlik yeteneklerini geliştirme becerisine sahip olacaksınız.

Eğitime Katılmak İçin Gerekli Şartlar

- En az 60 saatlik IAC ya da ICF onaylı eğitim almış olmak

Eğitim Yeri ve Tarihleri

08 Nisan - 09 Nisan 2017, İzmir, Alsancak

29 Nisan - 30 Nisan 2017, İstanbul, Taksim (Yer Kalmamıştır)

13 Mayıs - 14 Mayıs 2017, Ankara, Çankaya

23 Eylül - 24 Eylül 2017, İstanbul, Taksim

Eğitmen

Ayça Kabaş, PCC

Eğitmenlere ilişkin özgeçmiş bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitim Bedeli

Eğitim bedeli 1.450 TL olup,  Sola Unitas öğrencileri için 1.350 TL'dir.  Fiyatlara KDV dahildir.
 
Tüm fiyatlarımız için World Card, Bonus ve Axcess kartlarına vade farksız 6 taksit yapılabilmektedir. 6-9 ay arası vadelerde % 5 komisyon uygulanmaktadır.

17 yorum

 • Didem Muradi

  Didem Muradi

  Yorum Linki Salı, 02 May 2017 12:29

  Yönetici koçluğu,sadece Yöneticilere mi yapılır ? Bence hayır. Bu eğitimde ilişkileri anlamaya ve potansiyelini maximuma çıkarmayı hedefleyen tüm çalışanlara uygulanabilecek pratik teknikler mevcut. Yıllarını eğitim vermekle ve almakla geçiren biri olarak çok keyifli 2 gün geçireceğinizi garanti ederim. Ayça’ya, Sola Unitas’a ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 • Abide Tekelioglu

  Abide Tekelioglu

  Yorum Linki Perşembe, 02 Mart 2017 21:46

  Yöneticiyi yaşam dengesine getirmek, başarı zincirini kırmak ve kalıcı davranış değişikliği sağlamak! Ayça, dingin enerjisi, deneyimi ve yetkinlikleriyle, sizlere her anınızda farklı Farkındalıklar yaşatarak öğretiyor, uygulatıyor. Eğlence hiç eksik değil bu programda. Beklentilerinizin ötesinde bir donanımla tamamlıyorsunuz eğitimi. Benim alet çantam artık Hazine Sandığı. Emeğin ve samimi paylaşımın için sonsuz teşekkürler Ayça ve Sola Unitas Ailesi!

 • Cüneyt OKCU

  Cüneyt OKCU

  Yorum Linki Salı, 21 Şubat 2017 14:09

  Yönetici Koçluğu eğitimini Sola Ailesinin huzur kokan çatısı altında Ayça’dan alıyor olmak gerçekten büyük bir ayrıcalık. Akıcı bir anlatımı, içinize işleyen bir enerjisi ve muhteşem keyifli sohbeti ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bambaşka özelliklere sahip kalabalık bir grubun tamamının içsel dünyasına aynı anda girebiliyor olması da şaşırtıcı. Deneyimlemenizi tavsiye ederim. :)
  Yönetici koçu adaylarına olduğu kadar, kurumsal şirketlerde çalışan tüm kademelerdeki yönetici ve yönetici adaylarına, yönetici koçluğu yapmayacak olsalar bile farklı açılardan farkındalıklar yaşamak isteyen koçlara da kesinlikle öneriyorum. İyi ki varsınız Sola Ailesi, iyi ki bu yoldasın Ayça. Teşekkürler, Sevgiyle...

 • Erol Güngör

  Erol Güngör

  Yorum Linki Pazartesi, 21 Kasım 2016 12:14

  Merhabalar Ayça,
  Yönetici Koçluğu eğitimi ile İş ve Özel yaşamımızda yeni ufuklar açacak bilgi ve paylaşımların için teşekkürler.

 • Cem Galip KAHVECİ

  Cem Galip KAHVECİ

  Yorum Linki Pazartesi, 14 Kasım 2016 15:56

  Farkındalığı ve kabüllenmeyi kolaylaştıran daha sonra bunlarla daha ileriye gidebilmenin değerini yaşama heyecanını artıran çok kıymetli bir eğitim sürecinde bulunma ayrıcalığını tanıdığınız için teşekkür ederim.

 • Selda Menkü

  Selda Menkü

  Yorum Linki Perşembe, 18 Şubat 2016 20:16

  Merhaba.
  23-24 Nisan izmir Yönetici koçluğu eğitiminizle ilgileniyorum.
  Saygılar.

 • Hülya Okuyan

  Hülya Okuyan

  Yorum Linki Pazartesi, 28 Aralık 2015 14:20

  Kendime yaptığım en büyük iyilik Sola Unitas'a gitmek oldu:) İçtenliğiniz,samimiyetiniz,eğitime farklı yaklaşımınız, enerjiniz ile bitmesini istemediğim bir eğitim süreci bu.Yine yeni yeniden... Hep gelmek istiyorum ve tüm ekip olarak sizlerin hayatımda hep varolmanızı istiyorum:) Her modülde sizlerle sanki yaşamı yeniden keşfediyorum, yaşamayı öğreniyorum... Çok teşekkür ederim bana kattıklarınız ve katacaklarınız için... Durmak yok,yola devam ve tabiiki muhteşem yol arkadaşlarım olarak sizlerle devam:)))
  Görüşmek üzere sevgilerimle....

 • HAnde Yılmaz

  HAnde Yılmaz

  Yorum Linki Pazartesi, 09 Kasım 2015 11:58

  Maddi - manevi kendime yaptığım en değerli yatırımdı buradan aldığım eğitimler. Şimdi meyvelerini topluyor olabilmek de ayrı bir keyif. Eğitim anlayışında çığır açan bir şekilde öğretmenin ötesinde bilgi ve deneyimleri içselleştirmemizi sağlayan bir yolculuktayız hiç bitmesin istiyoruz. Yönetici Koçluğu'nda kahve molası bile vermek istemeden ilerledik. Bir sonraki durak için sabırsızlanıyorum. Teşekkürler Sola Unitas ailesi..

 • Süreyya Akdeniz

  Süreyya Akdeniz

  Yorum Linki Salı, 21 Nisan 2015 18:59

  Yönetici eğitimini aldıktan sonra bir kez daha "doğru yerdeyim" dedim. Eğitimin kalitesi, uygulamalar, materyaller koçluk yolculuğumda eminim bana ışık tutacaktır. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjinizle bizi aydınlattığın için çok teşekkür ederiz.
  Sevgiler,

 • vera saroyan

  vera saroyan

  Yorum Linki Pazartesi, 16 Mart 2015 22:47

  Yönetici koçluk eğitimi ile geçen 2 şahane gün daha. Koçluk eğitimimin başında 1. Modulde tanıştım seninle ve hem hocam olarak hem de dostum olarak kalbimde çok özel bir yere sahip oldun. Bana kattıkların, enerjin, samimiyetin ve sıcaklığın için sana müteşekkirim. Hem büyük bir içtenlikle verdiğin bilgileri hem de deneyimlerini dinlerken sana hayran olmamak elde değil. Hayatı farklı gözlerle görmemi sağladınız. Gerçekten Muhteşemsiniz.

 • Bilnur AL

  Bilnur AL

  Yorum Linki Pazartesi, 08 Eylül 2014 16:18

  Yönetici koçluğu eğitimi katıldığım en iyi eğitimlerden biriydi. Teşekkürler

 • Yeşim Erberksoy

  Yeşim Erberksoy

  Yorum Linki Pazartesi, 08 Eylül 2014 13:48

  Yönetici Koçluğu eğitiminde koçluk adına akılda kalıcı bir çok bilgi edinimi dışında, özellikle kendi iş hayatım ile ilgili kazandığım eşsiz farkındalıklar için tüm Sola ekibine teşekkür ediyorum. Hayat sizinle daha da güzel....

 • sevtap can

  sevtap can

  Yorum Linki Çarşamba, 26 Mart 2014 07:17

  Merhaba,
  Yönetici ve Takım Koçluğu Eğitiminize katılmak istiyorum. Ama İzmirde açılacak eğitiminiz var mı

 • Oya Çakır

  Oya Çakır

  Yorum Linki Salı, 18 Mart 2014 08:43

  Merhaba,bu hafta şahane bir hafta sonu geçirdik. Düşmeyen temposu,dinamik anlatımı,vermek istediği duyguyu karşısındakine geçirebilen,işini çok sevdiği her halinden belli olan bir koçla 2 gün boyunca yönetici koçluğunun inceliklerini öğrendim. Ufkum genişledi,çok teşekkür ediyorum,başka eğitimlerde karşılaşmak dileği ile... Sevgiler

 • Neslihan Sevinç

  Neslihan Sevinç

  Yorum Linki Pazar, 22 Aralık 2013 20:33

  Geçen hafta yönetici koçluğu eğitimini de aldım. Umuttan sonra o enerjiye neyle tam olarak karşılaşacağımı bilemzken sevimli, sıcak haliyle 'meraba' dediniz. Gözlerinizde müthiş enerjiyi gördüm. Ders başladıktan sonra bunların hepsi seçme diye düşündüm.... Hepiniz harikasınız. Sola Unitas başarısını sizler gibi eğitmenlerine borçlu. Başarılarınızyükseltirken hep böyle mutlu olmanız dileğiyle... Sizi seviyorum...

 • İsimsiz

  İsimsiz

  Yorum Linki Cumartesi, 21 Aralık 2013 21:45

  Bir yönetici olarak hayatımda bu kadar çok değişikliğin olabileceğini bana gösterdiğiniz için çok teşekkürler.

 • Umut Zenar (Genel Müdür Yardımcısı-Akçansa)

  Umut Zenar (Genel Müdür Yardımcısı-Akçansa)

  Yorum Linki Cumartesi, 21 Aralık 2013 21:44

  Takım olma eğitiminin çalışmalarımıza faydası inanılmaz oldu. Ekibimde bu kadar transformasyon oluştuğunu görmek, benim için anlamlı olduğu kadar şaşırtıcıydı da...

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık