Menu

Yunus Emre Şentürk

Yunus Emre Şentürk, Üniversite öğrenimini İşletme alanında tamamladıktan sonra, profesyonel iş hayatına ilaç sektöründe adım atmıştır. GlaxoSmithKline ve UCB Pharma İlaç A.Ş. de Satış ve Pazarlama Departmanlarında çalıştıktan sonra kariyerine farklı bir yön vererek Adalar Belediyesinde Özel Kalem Müdürü olarak çalışmıştır.

Daha sonra, Eğitim ve eğitmenliğe olan ilgisine kulak vermiş ve Düşnce Okulunda Eğitim Fasilitatörü olarak görev almış bu süreçte Faturamatik Ödeme Kuruluşunda da İş Geliştirme Direktörlüğü görevini sürdürmüştür.

İlaç sektöründe ve kurumsal firmalarda uzun yıllar çalıştıktan sonra; İletişimin sihrine ve insana odaklı çalışmaya çok önem veren Yunus Emre, İletişim Becerileri, İlişki Yönetimi, ve Müzakere Teknikleri konusunda bir çok eğitim almıştır.

Koçluk yolculuğuna ICF (International Coach Federation), IAC (International Association of Coaching) ve AC (Association for Coaching) akreditasyonuna sahip Sola Unitas Coach Academy’nin ACTP (Advancing the Path to Core Coaching Competencies) Program’ı ile adım atmış ve Profesyonel Koç ünvanını almıştır.Şu anda Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ve Türkiye Koçluk Federasyonu üyesidir.

Uzmanlık Alanı Öğrenci & İlişki Koçluğu olan ve Sola Unitas Coach Academy bünyesinde Profesyonel Koç olarak çalışmalarına devam etmektedir.

"Kadrajı’ma ne zaman ne girecek düşüncesiyle yaşamaktan, gözlerim fotoğraf makinesi vizörü, beynim ise bellek görevini üstlenir” tanımıyla fotoğrafçılık en büyük ilgi alanıdır.

yukarı çık